Przewóz osób Poznań

Usługi transportowe przez fachowców są uważane za jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki. Bez transportu niemożliwa jest produkcja, sprzedaż i przemieszczanie się ludzi. Człowiek nie przepada za tym, aby przebywać cały czas  w jednym miejscu- chce podziwiać, zobaczyć nowe miejsca, ludzi. Do zmiany lokalizacji skłaniają konkretne sytuacje życiowe: zatrudnienie, życie rodzinne, choroba, studia.  Większość obywateli posiada auto, to jednak bez usług transportowych pasażerskich ciężko jest wyobrazić sobie współczesny świat.

Większość podróżujących wybiera w w czasie podróży transport zaproponowany przez biuro podróży. Podczas przejazdu środkiem transportu, jakim jest bus Września pasażer nie musi skupiać uwagi na drodze, może obserwować widoki, fotografować, poznawać towarzyszy podróży zajmować się telefonem, czytać książkę, rozwiązywać krzyżówkę, czy słuchać muzyki.  Podróżuje w świetnych warunkach, w klimatyzowanym autokarze lub samochodzie,  wyposażonym są w rozkładane fotele, ogrzewanie postojowe, klimatyzację, ekran pokładowy z DVD oraz  dużą  powierzchnię bagażową.

Do użytkowania dla podróżnych są także foteliki dla najmłodszych. Zabranie ze sobą zwierzęcia nie jest żadnym problemem. Dla osób doceniających ponadstandardowe warunki jazdy dostępna jest usługa VIP TAXI, dostosowana do specjalnych potrzeb  podróżnika.

Bus Poznań obsługuje także  niestandardowe zlecenia, np.:  wyjazdy na imprezy sportowe i spotkania z gwiazdami muzyki , przejazdy na targi Hanower, Berlin, wyjazdy służbowe, transfery na lotnisko. Lokalny patriota| musi poznać województwo, w którym mieszka. Zobaczyć jak cenne przyrodniczo, historycznie i kulturalnie ma zasoby. Poznać tradycję swojego regionu, zwiedzić najpiękniejsze  zakątki. Podróż wygodnym samochodem lub autokarem z pewnością pomoże w podziwianiu  piękna Wielkopolski. Trasa Poznań-Gniezno-Września i okolice, to znakomita propozycja dla osób, które chcą zobaczyć Wielkopolskę lub pokazać ten region swojej rodzinie bądź znajomym z innych regionów kraju. Moc wspaniałych wrażeń i pięknych wspomnień gwarantowana.

W ramach międzynarodowego przewozu osób można zawitać do: Niemiec, Holandii, Francji i Belgii. Transport zagraniczny, podobnie jak usługa na terenie Polski, może mieć różne cele: pielgrzymka, wyjazd młodzieżowy, wycieczka szkolna, wyjazd na koncert , targi międzynarodowe lub spotkanie biznesowe.

Transport realizowany jest pojazdami o wysokim standardzie, nowoczesnymi i bezpiecznymi. Na klientów czeka uprzejma i kulturalna obsługa. Wyjazdy wykonywane są przez profesjonalnych kierowców, znających wszystkie trasy i przestrzegających czasu pracy. Przewóz osób Poznań posiada wszystkie niezbędne pozwolenia i ubezpieczenia gwarantujące bezpieczną podróż po całym świecie.  Trudno jechać na lotnisko własnym autem, zwłaszcza, jeżeli będzie to lot zagraniczny i planowany jest dłuższy pobyt za granicą. Dla osób poszukujących transportu na lotnisko bardzo dobrą ofertą są transfery na lotnisko.

Przewozy pasażerskie oferują transport na następujące lotniska: Katowice-Pyrzowice, Okręcie, Modlin, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Berlin Schonefeld,Berlin Tegel . Pasażer może może być pewny, że do lotniska dotrze na czas, bez stresu i w przyjemnej atmosferze. Autobus Września zaproponuje optymalne rozwiązania dla pasażerów mających odmienne wymagania, np.: duży bagaż, małe dziecko, nieplanowany  wcześniej wyjazd o nietypowej porze.

Z usług przedsiębiorstwa transportowego mogą korzystać również instytucje publiczne, które mogą liczyć na   atrakcyjne obniżki. Partnerzy biznesowi, ważni dla danej firmy,  klienci, czy zagraniczni goście wymagają specjalnego traktowania.  Mając na uwadze wymagania tych osób została przygotowana specjalna oferta TAXI VIP.  Usługa jest zrealizowana samochodem  Audi A6 limousine, który charakteryzuje się  luksusowym wyglądem, ma wmontowane fabrycznie przyciemnione szyby boczne oraz wysokiej jakości wyposażenie wnętrza.  Kierowca jest  jest na każde zawołanie i zachowuje dyskrecję. Odbiera gości z lotniska i dowozi w wyznaczone miejsce, wykonuje potrzebne usługi transportowe w umówionym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *