Praca avon

Panie kochają kosmetyki.  Mają wiele sztuk w łazience.

Kosmetyki to cudowne antidotum na  wszelkie damskie zmartwienia z ciałem od włosów po stopy. Są hobby. Kobiety zbierają informacje o wszystkich interesujących je nowościach, o nowych składnikach i technologiach, próbują wszelkich nowinek, wymieniają się z koleżankami zdaniem o danym kremie, toniku, czy pudrze.  Od lat sporą popularnością cieszą się katalogi najbardziej znanych koncernów kosmetycznych, np.: Avon, z których klientka może wybrać dowolne kosmetyki i zamówić je u konsultantki.

Kosmetyków z katalogu Avon nie można  nabyć w drogeriach, czy hipermarketach.

Na tym polega ich wyjątkowość- są do kupienia u konsultantek, które zbierają zamówienia i  doręczają zamówione produkty Konsultantka Avon zostaje w środowisku osób wśród, których działa ekspertką od kosmetyków. Jest pracownicą, do której zgłaszają się kobiety, które chcą nabyć kosmetyki. Bezpośredni kontakt handlowca z klientką to możliwość poznania oczekiwań klientki, doradzenia jej najlepszego produktu, nawiązania trwałego kontaktu, przekonania do przedmiotu i nazwy. Praca w Avon to możliwość dodatkowego dochodu- konsultantka otrzymuje prowizję od sprzedanego towaru i kupienia po okazyjnych cenach kosmetyków na dla siebie. Aby stać się członkiem zespołu Avon trzeba wypełnić formularz rejestracyjny. W ten sposób odbywa się rejestracja Avon. Praca w Avon to okazja do spotkania zaangażowanych pracowników, którzy współtworzą kosmetyczny biznes.

Może być początkiem zyskownego biznesu kosmetycznego, który krótkim czasie zacznie przynosić korzyści majątkowe.

Lider Avon ma dla przyszłych konsultantek doskonałą radę- porzuć obawę przed własnym interesem i buduj własny zespół.  Osoba, która w krótkim czasie osiąga dobre wyniki sprzedażowe może zostać liderem zespołu w swoim regionie. Najtrudniejsze są pierwsze zadania, kiedy to trzeba utworzyć sobie bazę klientek. Na szczęście kosmetyki Avon cieszą się sporym uznaniem konsumentek i kobiety często nabywają je dla siebie lub jako podarunek dla kogoś bliskiego. Avon oferuję duży asortyment kosmetyków- od produktów do włosów po perfumy i ofertę dla najmłodszych oraz panów.

Swoją dobrą opinię Avon zawdzięcza także kampaniom społecznym dotyczącym zdrowia kobiet.Praca w Avon nie wymaga biurowych ośmiu godzin, ani odległych dojazdów. Jest idealnym uzupełnieniem dochodu dla młodych mam. Praca dla mam w Avon daje kobietom możliwość wypracowania dodatkowych pieniędzy bez rezygnowania z urlopu macierzyńskiego i posyłania maluszka do żłobka. Kobieta może łączyć zarabianie z macierzyństwem, co ma dla niej ogromne znaczenie. Avon stawia na ludzi młodych: pełnoletnie uczennice i studentki, które chciałby zdobyć dodatkowe dochody, interesują się kosmetykami, mają dostęp do dużej grupy kobiet w ich wieku.

Mogą zaprezentować katalogi koleżankom z klasy lub innym studentkom w  przerwie między zajęciami na politechnice.

Praca dla młodych dostarcza im wypłatę na swoje potrzeby i  w jakimś stopniu uniezależnia od rodziców.  Praca dla młodych to dobra okazja do zdobycia zawodowego doświadczenia, tak nieocenionego w staraniu się o stałą pracę. Konsultantka zyskuje umiejętność nawiązywania kontaktów, przedstawiania oferty, organizacji pracy, a nawet tworzenia i nadzorowania zespołu. Są to poszukiwane przez rekruterów umiejętności.

Kariera w Avon może trwać przez wiele lat i dać możliwość spełnienia zawodowego i satysfakcję z osiąganych rezultatów.

Zaletą pracy w Avon jest brak stałego miejsca – można zaprezentować ofertę  w każdym miejscu, gdzie są klientki i w godzinach, które odpowiadają obu stronom. Praca, praca on-line zapewnia pracownikowi znaczną samodzielność i spełnia oczekiwania wielu osób, które z różnych powodów, np.: pociecha do 3 roku życia, niepełnosprawność, studia dzienne, nie mogą zatrudnić się w biurze, w urzędowych godzinach. Kilka lat temu praca on -line została uregulowana prawnie w Kodeksie Pracy i jest jednym z rodzajów zatrudnienia.

źródło: Praca avon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *