Poduszki z powietrzem jako zabezpieczenie paczek

Właściciele dużych centrów logistycznych bardzo dobrze wiedzą jak ważne jest właściwe pakowanie towaru, aby zapewnić bezpieczeństwo transportu i nie zniszczyć towaru podczas drogi do klienta Wypełnienia do paczek w postaci foliowych poduszek z powietrzem to jeden z tanich i najlepszych sposobów zabezpieczania towarów podczas transportu.

Oferowane wypełniacze  doskonale nadają do uzupełniania pustej przestrzeni w kartonie lub do owijania powietrzną matą umieszczanych elementów. Dzięki temu rzeczy są wyhamowane i  nie przesuwają się przemieszczanie się, a to zapobiega uszkodzeniu. Woreczki z powietrzem stosowane są także do wypełniania torebek damskich, teczek, butów oraz plecaków w celu uwypuklenia ich kształtu podczas ekspozycji na sklepowej witrynie. Sprzedaż urządzeń do produkcji wypełniaczy pozwoli klientom nabyć niezbędny produkt.

Urządzenia do produkcji wypełniaczy są objęte gwarancją wytwórcy wykonywaną w systemie door-to-door” na  koszt dostarczyciela sprzętu .

Producent posiada własny punkt naprawczy w Polsce oraz 4 serwisantów. Na wysoką  sprzedaż nowej zgrzewarki FillPro One wpływ ma bardzo dobra oferta dla wiernych klientów. Osoby, które po okresie gwarancyjnym dalej nabywają folię do produkcji wypełniaczy mają darmowe serwisowane sprzętu przez cały okres współpracy. Sklep z urządzeniami do  poduszek powietrznych zapewnia kompleksową obsługę na obszarze całego kraju. Zaletą tych urządzeń jest łatwa obsługa i instrukcja obsługi w języku polskim.

Można regulować następujące parametry: ilość powietrza w poduszce, temperaturę zgrzewania folii, ilość zadanych do wykonania poduszek, wybór rodzaju  folii.  Urządzenie zatrzymuje się w dwóch sytuacjach: po wykonaniu zaplanowanej ilości folii lub przy braku folii na rolce.

Urządzenie do wytwarzania poduszek z powietrzem przeszło wiele testów, które potwierdziły jego najwyższą jakość. Mogą w sposób ciągły produkować poduszki powietrzne zarówno w małych magazynach, jak i wielkich centrach logistycznych. Zdaniem posiadaczy powyższe urządzenia pracują bezawaryjnie. Nie ma poważniejszych problemów w w użytkowaniu tych urządzeń. FilPro One do produkowania wypełniaczy daje możliwość wytwarzania poduszek bezpośrednio na  na miejscu pakowania, dzięki czemu nie naraża się ładunku na zniszczenia,  które mogą wystąpić podczas przemieszczania.Właściciele powyższych urządzeń zyskują dodatkową powierzchnię magazynową, gdyż są to sprzęty przenośne i nie muszą stać w tym samym miejscu. Mają nieduże gabaryty  i nie zajmują wiele miejsca. Maszyna do pakowania poduszek z powietrzem to nabytek, który zwraca się po krótkim czasie.

Starsze i będące jeszcze w użyciu metody wypełniania paczek powodują znacznie wyższe koszty. Nie ma miesięcznego limitu zużycia, co pozwala na eksploatację maszyny dostosowane do potrzeb magazynu. Tanie wypełniacze do paczek mają jeszcze jedną istotną zaletę- powstałe wypełniacze są czyste, nie powodują tworzenia się kurzu, jak w przypadku tektury i papieru. Poduszki powietrzne  jako zabezpieczenie paczek zmniejszają ilość uszkodzeń przedmiotów przy dostawie, co oznacza mniej reklamacji i więcej zadowolonych zleceniodawców. Zadowoleni odbiorcy przesyłek potwierdzają, że  poduszki powietrzne świetnie amortyzują spakowane przedmioty, nawet rzeczy delikatne, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu, np.: szkło, porcelana, biżuteria.

Stosowanie wypełniaczy daje znaczne korzyści. Maszyna FillPro One – nowoczesne urządzenia  produkuje poduszki  wtedy, kiedy chcemy. Poduszki są w każdej chwili dostępne od ręki, nie trzeba ich magazynować, co pozwala pozyskać miejsce w magazynie.

Wypełniacze do paczek z Fill-Pro One produkują każdy rodzaj folii, zarówno LDPE, jak również HDPE. Badania naukowe zlecone przez producenta dowiodły, że poduszki wyprodukowane są z folii przyjaznej środowisku, która w krótszym czasie ulega biodegradacji. Folia jest odporna na uderzenia. Urządzenie Fill-Pro One umożliwia produkowanie mat z wieloma poduszkami.

źródło: Poduszki z powietrzem jako zabezpieczenie paczek

4 myśli na temat “Poduszki z powietrzem jako zabezpieczenie paczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *