Mobilna reklama

Na rynku jest wiele firm. Wszystkie muszą zainteresować  zleceniodawcę swoja propozycją. Dźwignią handlu jest promocja.

Dobra reklama pomaga wypromować się z tłumu firm  o takim samym profilu działalności. Zainteresowanie publiczności wygrywa firma, która przyciągnie uwagę potencjalnego klienta. We współczesnym świecie nie ma miejsca na anonimowość. Aby działać na rynku trzeba wyjść frontem do klienta, dostrzec jego potrzeby i pokazać się w taki sposób, aby skupić uwagę. Nic dziwnego, że środki na cele promocyjne to nawet 25% budżetu firmowego. Fundusze unijne na start lub modernizację działalności gospodarczej można spożytkować na zareklamowanie swojej oferty. Dobra reklama to przekaz rzucający się w oczy i prosty do zapamiętania.

Ważne są zarówno treść reklamy, jak i nośnik.

Nie ma wątpliwości, że bilbord bardziej przyciągnie uwagę niż kolorowa kartka lub wizytówka. Reklama nie możenie powinna być przegadana. Najlepsza reklama wyróżnia się idealnie dobraną do tematu grafiką i wpadającym w ucho, łatwym do zapamiętania hasłem reklamowym. Pierwszym warunkiem uzyskania zysku z prowadzenia firmy jest  widoczność oferty dla klienta. Właściwie opracowana  reklama pozytywnie wpłynie na image firmy na rynku lokalnym lub krajowym.

Godnym polecenia sposobem na zaistnienie na rynku lokalnym jest mobilna reklama.

Wielkie bilbordy są reklamą stacjonarną, która dociera do widzów na terenie ustawienia bilbordów. Może pokazywać treści reklamowe przez dłuższy okres, co daje możliwości , że widz zapamięta treść plakatu i reklamowany produkt. Jeżeli zleceniodawca oczekuje najszybszego efektu reklamowego w postaci zwyżki liczby osób  zaciekawionych  jego ofertą, to powinien przemyśleć inwestycję w reklamę mobilną na przyczepach reklamowych. Tego typu reklama ma kilka rodzajów.  Typ A, to jazda po wyznaczonych trasach z przyczepą reklamową przez 8 bądź 10 godzin  w ciągu dnia. Przejazd można obserwować za pomocą GPS. Zleceniodawca otrzyma dodatkowo parę fotografii dokumentujących przejazd.

Z kolei przyczepa reklamowa backlight ma dużą większą powierzchnię reklamową tj. około 34m2. Wieczorem przyczepa jest podświetlenia wewnątrz  za pomocą LED’ów.  Przyczepa backlight posiada swój akumulator i może być użytkowana jako świecąca reklama stacjonarna. Dzięki wykorzystaniu przyczepy po zmroku, o powyższym rodzaju promocji należy powiedzieć skuteczna reklama. Nie od dziś wiadomo, że osoby wykupujące reklamę wymagają od niej skuteczności, tj. efektywności w postaci nowych klientów.

Długość trasy przyczepy reklamowej to nawet 100km, czyli fantastyczna możliwość spotkania nowych nabywców. Reklama Warszawa charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego zleceniodawcy i bogatą ofertą reklamową.

Profesjonalni graficy przygotują projekt plakatu na busa reklamowego lub przyczepę reklamową. Na życzenie klienta istnieje możliwość  wydrukowania ulotek  i zorganizowania słodkiej promocji. Agencja reklamowa zatrudnia doskonale przeszkolone hostessy, które prowadzą imprezy reklamowe. Hostessy w pobliżu przyczepy reklamowej mogą wręczać ulotki i częstować przybyłych gości słodyczami, np.: cukierkami, pączkami. Z doświadczenia agencji reklamowej wynika, że taka akcja promocyjna cieszy się dużym powodzeniem wśród potencjalnych klientów. Do słodkości chętnie podchodzą dzieci, a dorośli w tym czasie zapoznają się z ofertą  firmy. To znakomita sytuacja do zdobycia nowych kontaktów handlowych.

Reklama na przyczepie przyciąga uwagę okolicznych mieszkańców.

Jest niestandardowa, trudno jej nie zauważyć. Zdaniem specjalistów od marketingu reklama mobilna zyskuje coraz powszechniejsze zainteresowanie. Jest to rewelacyjny sposób na wypromowanie swojego produktu lub oferowanej usługi w dowolnym miejscu. Sprawdza się na rynku lokalnym, także w mniejszych miejscowościach. Przyczepa reklamowa wynajmowana jest przez  wszelkie  fundacje do prowadzenia kampanii społecznych, które często wywołują komentarze opinii publicznej. Wykorzystują ją partie polityczne  w trakcie kampanii wyborczej.

źródło:Mobilna reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *