Kreator maskotek

Dzieci kochają kreskówki  Każdy uczeń ma swój ulubiony film animowany.

Kreskówki bawią, ukazują różnorodne osobowe wzorce, dostarczają wiedzy o najbliższym otoczeniu dziecka. Stacji telewizyjnych z kreskówkami jest wiele. Oferta jest bogata- są filmy animowane dla dzieci młodszych, jak i dla nastolatków. Dzieci niezbyt lubią, kiedy jeden odcinek emitowany jest setki razy. Wtedy młody widz poszukuje innej kreskówki. Kreskówki mają na celu rozwijanie wyobraźni. Dziecko może nie tylko oglądać kreskówki, ale także je rysować.  Stworzenie swoich postaci to wspaniała zabawa. Można dowolnie kształtować ciało postaci, twarz, ubrania. Każdy może stworzyć dowolną postać lub maskotkę i mieć wkład  w rozwój kreskówek. Kreator maskotek pozwala w kilka sekund stworzyć maskotkę. Uczy pomysłowości, myślenia przyczyno-skutkowego, łączenia ze sobą poszczególnych cząstek i posługiwania się programami twórczymi. Jest odpowiednia zarówno dla chłopców,  jak i dla dziewczynek.

Dzieci obojga płci mogą stać się twórcami, mieć postać utworzoną według własnego pomysłu. Kreator maskotek wzmacnia samoocenę dziecka- powołało do życia postać, której dzieje może dowolnie wymyślać. Oczywiście kreator postaci nie jest programem wyłącznie dla najmłodszych.

Dorośli również odkryją niesamowitą przyje  narzędziem w reklamie. Utworzona postać może być maskotką reklamową w materiałach graficznych, w kampaniach marketingowych, a nawet w ofercie dla klientów. Jest to bardziej ekonomiczna opcja niż zatrudnienie do reklamy modelki. Nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów osobowych. W postaci wirtualnej w każdej chwili można wprowadzić zmiany i dostosować maskotkę do założeń różnych kampanii reklamowych. Inaczej może wyglądać maskotka w odsłonie zimowej, a odmiennie w reklamie wiosennej. Maskotka utworzona w tym programie świetnie sprawdzi się w kampaniach w sieci i w mediach. Stanie się hitem i znakiem charakterystycznym marki. W kreatorze można wytworzyć postać ludzką, zwierzę, jakąś hybrydę (połączenie człowieka ze zwierzęciem), spersonifikować przedmiot.

Olbrzymie możliwości kreatora powodują, że jest sprawdzonym narzędziem dla pracowników przeprowadzających kampanię reklamową i prezentowanie marki na nowych rynkach. Wyjątkowość w reklamie często decyduje o przebiciu się produktu, czy usługi na rynku.

Klienta złości, jeżeli reklama produktu A jest identyczna do promocji towaru B.  Przeglądając reklamy internetowe można zauważyć, że wiele firm  te same wizerunki, ściągnięte z internetu, co bywa mylące dla kupującego.  Kreator grafiki on line to możliwość wykonania wyjątkowej postaci specjalnie na potrzeby określonej firmy. Postać będzie oryginalna.  Odbiorca ją zapamięta i będzie kojarzyć z określonym produktem i marką. Marketingowcy są zdania, że tylko firma, której reklama wyróżnia się na tle innych produktów w tym samym asortymencie ma szansę dostać się do świadomości nabywcy i zagarnąć sporą część rynku.

Wszystkie środki, które ułatwiają wyróżnienie się są mile widziane przez szefów kampanii marketingowych. Carton to doskonały pomysł na promocję- przemawia zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych. Jest przyjemna dla oka, estetyczna.

Badania psychologiczne dowodzą, ze kreskówki lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Wspólne oglądanie kreskówek zbliża rodziny, zapewnia rodzinną rozrywkę i temat do rozmowy.  Rodzice pokazują swoje ulubione kreskówki z lat dziecięcych swoim dzieciom. I tak od pokoleń wspólnie przeżywamy przygody „Bolka i Lolka”, „Krecika”, ”, „Misia Yogi” itp. Postacie z kreskówek świetnie reklamują odzież dziecięcą, artykuły szkolne, zabawki, pieluszki, kosmetyki, a nawet leki. Kreator kreskówek  to idealne narzędzie dla każdego fana tego rodzaju twórczości.

Można bawić się w tworzenie swoich postaci lub wykorzystać kreator do zawodowych zadań związanych z promocją marki. Z kreatora kreskówek chętnie korzystają osoby amatorsko projektujące modę.  Projektują postacie, stroje,  stylizują makijaż i fryzurę, obserwują jak wygląda ubranie na poszczególnych typach sylwetki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *