Gry ipad

Gry elektroniczne to fenomen ostatnich lat.  Nieustannie rozwijają się.  W dużej ofercie gier na ios każdy fan tego typu rozrywki znajdzie coś interesującego. Tematyka gier jest różnorodna.

Grami mobilnymi interesują się osoby w każdym wieku, nawet nastolatki. Blog IOS GRY tworzy 12 letni fan gier.  Blog omawiający gry pisany przez dwunastolatka jest rzadkim zjawiskiem. Najczęściej blogerami są osoby nieco  starsze.  Trzeba przyznać, że blog ma przemyślaną koncepcję. Publikowane są na nim krótkie omówienia gier iOS, czyli na iPhone’a i iPad’a.  Urządzenia mobilne typu: iPhone i iPad posiada coraz więcej młodych ludzi. Przewodnik po grach redagowany przez ich rówieśnika, to bez wątpienia pożyteczne źródło informacji na temat  gry na iPhone . Autor nie używa trudnych terminów, wypowiada się językiem zrozumiałym dla swojego odbiorcy – nastoletniego fana gier i obiecuje czytelnikom, że regularnie będzie dodawał wpisy dotyczące gier.

Chce, aby internauta często czytał wpisy i odnalazł w nim ciekawe i inspirujące treści. Blog w założeniu ma być przewodnikiem po propozycjach gier dla młodzieży.

Zachęca odbiorców do wyrażania opinii na temat bloga za pośrednictwem komentarzy.  Krótkie wpisy mają jedną ważną zaletę: internauta je przeczyta i nie znudzi się po pierwszym akapicie. Młodzi ludzie nie lubią obszernych opisów gier, chcą wiedzieć, co jest treścią gry i jakie profity można w niej zdobyć. Świat  gier  na iPad jest olbrzymi i klientowi trudno dokonać wyboru. Wybierając grę można brać pod uwagę różne kryteria: grafikę, fabułę, czas grania, obecność efektów specjalnych, możliwość przeobrażania postaci. Gry mobilne stały się ulubioną rozrywką młodzieży ku przerażeniu rodziców i nauczycieli, którzy zaczęli dostrzegać brak ruchu i mniejsze relacje  z kolegami. Postępu cywilizacyjnego nie da się zatrzymać, nawet jeżeli powoduje znaczne społeczne koszty. Właściwy przegląd gier mobilnych może pomóc innym dobrać  grę odpowiednią do  swoich upodobań. Wystarczy przeczytać krótki post, aby zorientować się, czy dana gra będzie bardzo dobrym wyborem i zapewni przyjemnie spędzony czas między uczeniem się.  W swoich opisach autor zwraca uwagę na korzyści, jakie otrzymuje grający w trakcie zabawy, np.: „cztery stage-e i jeden tzw. “boss fight”. Po przejściu “boss-a” otrzymasz nagrodę – nowe ostrze”.  Ios  gry mają ważny cel – wzmocnić samopoczucie gracza poprzez nagrody i skłonić do dalszego grania.

Nagroda motywuje, powoduje, że grający chce  zdobyć kolejne trofeum.

iPhone gry mają ważną zaletę – można w nie grać poza domem, np.: w czasie dojazdu do szkoły, na przerwie.  Młody autor dokładnie przedstawia reguły gry, „Ostrze ma się wbić w pień ale ominąć osadzone w nim wcześniej noże”.  Nie ukrywa przed czytelnikiem, że dana gra może wydać się brutalna i dokładnie zaznacza krwawe momenty. Wie, że nie każdy lubi gry, w trakcie których dochodzi do przelewu krwi bohatera , więc daje do zrozumienia internaucie, że dana gra jest przeznaczona dla osób, którym nie przeszkadza krwawa fabuła. Osoby, które preferują spokojniejszą akcję i estetyczną grafikę, powinny sięgnąć po grę iPhone „Fluffy Fall”, której bohaterem jest urocze stworzonko. Zadaniem grającego jest omijanie przeszkód. Stworzonka przypominają zwierzęta, rośliny lub popularne jedzenie, np.: ciasteczka. Mogą mieć wiele barw i wzorów W grze zbieramy monety. W automacie do robienia shake’ów, zamieniamy je na nowe „Fluffy”. Co jakiś czas gracz może zamienić  puszystego bohatera na nowego, np : w sytuacji, kiedy dopiero zdobyty Fluffy wygląda tak samo, jak stworzonko, którym grał wcześniej.

Rozgrywka ma miejsce w tunelu, który również może mieć różne kolory.

Gry ios zachwycają piękną, nasyconą kolorystyką. Autor zwraca uwagę na to, aby opisywać gry iPad o różnej tematyce. Zamieszcza zdjęcia z gier. Główne zdjęcie na stronie, przedstawiające postacie z japońskich mang,  sugeruje, że tematyką bloga są gry iPad dla młodzieży. Strona zapełnia lukę w sieci- do tej pory mało było stron zajmujących się wyłącznie tematem gier młodzieżowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *